Jesteśmy profesjonalną firmą która w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz usług, stosując zawsze niezawodne i nowoczesne metody dopasowane do potrzeb i preferencji Klienta. Wykwalifikowana kadra pracownicza oraz bogate zaplecze techniczne pozwala nam na realizację najbardziej zaawansowanych inwestycji.

    Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, popartą wiedzą i doświadczeniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, świadczymy usługi w zakresie:

Instalacje wentylacyjne
Instalacje wentylacyjne

Wykonujemy instalacje wentylacyjne ze stali ocynkowanej oraz szlachetnej, w systemach rur lub kształtek prostokątnych. Jako uzupełnienie montujemy kominy spalinowe pieców zasilanych gazem.

Instalacje gazowe
Instalacje gazowe

Wykonujemy instalacje średniego i niskiego ciśnienia wraz ze stacjami redukcyjno pomiarowymi, opartych o renomowane marki z rynku.

Instalacje sprężonego powietrza
Instalacje sprężonego powietrza

Najczęściej wykonywane przez naszą firmę w systemie rur zaprasowywanych firmy Geberit lub RM. Stosowane przez nasza firmę systemy rur umożliwiają nam szybką i bezproblemową realizację w bardzo atrakcyjnej cenie. Szeroki wachlarz produktów pozwala na dopasowanie instalacji do żądanego przez klienta medium jak i ciśnienia pracy wykonywanej instalacji.

Instalacje elektryczne
Instalacje elektryczne

Ponad 30 letnie doświadczenie oraz produkty renomowanych marek jak : EATON, TELEFONIKA, LAP, BAKS, PHILIPS etc. Gwarantują szybką i bezproblemową realizacje zlecenia oraz długie bez awaryjne działanie.

Sieci logiczne
Sieci logiczne

W dzisiejszych czasach obecne w każdym aspekcie pracy obiektu przemysłowego. Niezbędne dla systemów transmisji danych jak i alarmowych lub detekcyjnych.

Instalacje wod-kan
Instalacje wod-kan

Jest to szeroki dział naszej działalności ponieważ obejmuje swoim zakresem:

  • klasyczne instalacje wody użytkowej, które wykonujemy z rur PP lub Peks
  • systemy kanalizacji grawitacyjnej oraz tłocznej, wykonywane z rur kielichowych PCV i zgrzewanych
  • systemy odprowadzenia ścieków przemysłowych, do których w zależności od składu proponujemy rury kamionkowe lub system tłoczny oparty o rury ze stali szlachetnej

Każda instalacja dopasowana jest do potrzeb i budżetu naszego klienta.

Prace budowlane w pełnym zakresie
Prace budowlane w pełnym zakresie

Pełen zakres usług z branży budowlanej.

Montaż i uruchomienie linii lub gniazd produkcyjnych
Montaż i uruchomienie linii lub gniazd produkcyjnych

Transportujemy, montujemy i uruchamiamy linie produkcyjne, uzupełniając lukę w każdej relacji Zamawiający / Producent. Dla nas nie ma niezrozumiałych języków a zlecenie wydaje się niemożliwe tylko do czasu kiedy je wykonamy.

Pomiary
Pomiary

Wykonujemy: pomiary elektryczne, pomiary pola elektromagnetycznego, pomiar oświetlenia, pomiar wydajności wentylacji, badania termograficzne.

Relokacja maszyn
Relokacja maszyn

Bez różnicy czy jest to relokacja w obrębie jednej hali czy świata, realizujemy zawsze tak samo, szybko i pewnie. Przygotowujemy cały proces kompleksowo pamiętając o zabezpieczeniu na czas transportu, zasilaniu maszyn we wszelkie wymagane media, poziomowaniu, kotwieniu, asysty przy rozruchu. Posiadamy szeroki wachlarz narzędzi do podnoszenia i przewożenia.

Własny Transport
Własny Transport

Aby być niezależnym i móc zawsze sprostać terminowym oczekiwaniu klientom posiadamy flotę 8 pojazdów dostawczych do 3.5t oraz jeden pojazd o DMC 26t. Jeżeli sami nie możemy korzystamy z usług profesjonalistów w transporcie specjalnym warm.pl i klasycznym frachcie inter-logistic.pl

Przebudowa i naprawa maszyn produkcyjnych
Przebudowa i naprawa maszyn produkcyjnych

Kiedy potrzebne jest nietypowe rozwiązanie lub uszkodzeniu uległa maszyn do której serwis fabryczny już nie istnieje lub jest absurdalni drogi, zadzwoń do nas. Nie ma maszyny, która nie może pracować lepiej i szybciej.

Prace ślusarskie
Prace ślusarskie

Podpory, konstrukcje, wsporniki, obudowy, wszystko to czego nie kupisz w formie gotowej, wykonamy i zamontujemy. Posiadamy w pełni wyposażony warsztat ślusarski czekający na Państwa zlecenie, poza produkcja masową.