Marka ELSAB powstała w 1984 roku. W pierwszej dekadzie działalności nastawiona była głównie na usługi instalatorstwa elektrycznego budynków oraz remonty i konserwacje obiektów elektro energetycznych po stronie niskiego jak i średniego napięcia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży elektrycznej i współpracy z Klientem firma osiągnęła główny priorytet - solidną i rzetelną usługę.

    Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów, rozszerzyliśmy spektrum naszych usług z branży elektrycznej o instalacje alarmowe i przeciwpożarowe.

    Badając potrzeby rynku wyszliśmy poza ramy branży elektrycznej, wykonujemy także prace budowlane i wodno-kanalizacyjne, aby działać kompleksowo i w pełni zaspokajać potrzeby Klienta.

13378.jpg

Kompleksowe rozwiązania
dla przemysłu i sieci sprzedaży

    Obsługujemy głównie duże przedsiębiorstwa oraz sieci, realizując ich zapotrzebowanie na prace inwestycyjne, modernizacyjne, konsultacje, pomiary jak również pełny serwis wraz utrzymanie ruchu.

    W naszej firmie pracują sprawdzeni i doświadczeni fachowcy, posiadający duże zaangażowanie i wiedzę techniczną, co umożliwia profesjonalną obsługę Klienta.

    Mnogość stosowanych na różnych obiektach systemów elektrycznych, wod-kan, alarmowych etc. wymogła na nas ciągły rozwój i rozszerzanie zaplecza sprzętowego, stąd staliśmy się w większości przypadków w 100% niezależnym wykonawcą.